"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

BASKILI PENDE

baskılı perde

baskılı perde

baskılı perde

baskılı perde

BASKILI PERDE

Baskılı perdeler son yılların perde modasına damga vurdu. Daha önceleri çocuk odaları için kullanılan bu perdeleri artık evlerin her odasında görmek mümkün. Öyle ki bazı işyerleri dahi bu perdeleri tercih ederek ofislerine renk katıyor. Baskılı perde anlamında uzun yıllardır sektöre hizmet veren firmamız, son zamanların en trend modelleri ile çalışıyor. Üstelik kullandığınız materyaller son derece sağlıklı, güvenli ve kaliteli. Böylelikle ev ve iş ortamlarınıza hem renk, hem de sağlık getiriyoruz. Özellikle de astım ve solunum yolu hastalığı olan kişiler, toz toplayan klasik perdeler yerine bu perdelerimizi tercih etmelidir.

Perde sektörü artık baskılı perde anlamında son derece marjinal işlere imza atıyor. Elbette bu trendin öncüsü olan Perdeci Dekor firmamız da, sevdiklerinizi ve sizi perdelere basıyor. Dilerseniz bir doğa fotoğrafını da perdenizde görmek isteyebilirsiniz. Tüm bunların yanında sizi hoşnut eden şehir manzarası, hayvan resimleri ya da ünlü bir ressamın tablosu olabilir. Firma olarak baskılı perde dendiğinde sizlere sunacağımız kaligrafi oldukça geniş. Her türlü zevke ve beğeniye hitap eden firmamız tasarımcıları, başka hiçbir yerde bulamayacağını, baskılı perde modellerini ayağınıza getiriyor.

Baskılı perde dendiğinde aklınıza yalnızca fon perdeler ya da güneşlikler gelmemelidir. Tüm bu perde modellerinin yanında baskılı stor perdeler, baskılı tül stor ya da kumaş perdeler, zebra perdeler ve kumaş perdeler üretmekteyiz. Özellikle işyerleriniz için müthiş bir kullanım kolaylığı sağlayan baskılı zebra perdeler, hem kolay temizlenebiliyor, hem de ışığı ve sıcaklığı dilediğiniz oranda emiyor. Böylelikle güneşin ya da yapay ışıkların rahatsız edici etkilerinden kurtuluyorsunuz. Özellikle de muayenehane ya da laboratuvar gibi hijyenin son derece önemli olduğu yerlerde kullanılan bu perdelerimiz, anti bakteriyel özellikleri sayesinde çokça tercih ediliyor.

Elbette baskılı perde dendiğinde akla ilk olarak çocuk odaları geliyor. Çünkü renkli ve eğlenceli olması istenen bu odalar için perde de önemli bir ayrıntı. Çizgi film ve masal karakterlerinde oluşan menümüzden dilediğiniz baskılı perde modelini seçebilir ve ona harika bir oda hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz hayvanlı, yıldızlı, kalpli modellerimizi de tercih edebilir, özgün bir tarz oluşturabilirsiniz. Bu perdelerimiz düşük ısıda, makinada yıkanabileceği gibi, stor şeklinde olanlar ıslak bir bez ile kolayca temizlenebilmektedir.

Baskılı perdeler mutfak, çocuk odası, hobi odası, eğlenceli ofis ve işyerleri için vazgeçilmez birer eşyadır. Bizler tüm deneyim ve tecrübemizi sizlere daha kaliteli, daha trend perdeler sunabilmek için harcıyoruz. Üstelik fiyat politikamız da son derece ekonomiktir. Bizlerden satın alacağınız perdeler çok uzun yıllar sizlere hizmet verecek kalitede üretilmektedir. Hemen sayfamıza göz atın ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız renkte, desende perde modellerine sahip olun. İster fon, ister stor, ister zebra ya da kumaş olsun, dilediğiniz renkte ve desende perde üretebileceğimizi de unutmayın.


..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..