"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

BLACKOUT KARARTMA PERDE

blackout karartma perde
 
blackout karartma perde

blackout karartma perde

blackout karartma perde
 

BLACKOUT KARARTMA PERDE

Yeni nesil perde modellerimiz uygun fiyatlarla uzman gözüyle sizlerle. Tercih edilen kategorilerimizden biri olan blackout karartma perde modelleri estetik ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Kumaşlarımızı anti bakteriyel şekilde, kolay leke tutmayan ve temizlenmesi kolay olan, çevre dostu seçeneklerden tercih etmekteyiz. Bu sayede, evlerinizde, özellikle yatak odalarınızda ve elbette değer verdiğiniz yavrularınızın yatak odalarında güvenle kullanabilirsiniz. Kaldı ki, kalın kumaşlardan hazırlanan blackout perde modelleri, özellikle yatak odaları için son derece uygundur.

Yoğun güneş ışınlarına maruz kalan, bu nedenle ortamda rahatsızlık yaşanmasına neden olan evlerinizde ya da işyerlerinizde de bu perde modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu renkli perde modellerini klasik güneşlik olarak bilinen, kalın perdelerin yerine kullanmanız mümkündür. Üzerine tül perdelerinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca, tül ile kalın kumaş geçişli seçeneklerimizi hem tül perdeniz, hem de kalın perdeniz yerine, yani bir taşla iki kuş vuracak şekilde kullanmanız gayet mümkün.

Blackout karartma perde modellerinde geniş model ve aksesuar detay seçeneklerimizle müşterilerimize geniş tercihler sunmaktayız. İlk seçenek renklerdir. Siyah bu modelin en ilgi çeken renk seçeneğidir. Ayrıca, beyaz, krem, kırık beyaz, antrasit, koyu kahverengi, sütlü kahve, lacivert, mavi, somon, bej, ekru, açık kahve, gri renk tonlarında, elbette mekânınızın ağırlıklı renkleri ve diğer perdelerinizle uyumlu olacak şekilde tercih yapabilirsiniz. Perde mekanizmasının seçilmesi çok önemlidir. Firmamızın en önemli hizmet avantajlarından biri, mağazalarda zaman kaybetmenize yol açmadan, personelimizin adresinize gelmesi ve size uzman desteği, görüşü verebilmemizdir. Uygulama yapılacak perdenin ön kısmında, kartonpiyer, bir başka perde ya da alınlık detayı olabilir. Yoksa, kapalı kasa sistemi seçebilirsiniz. Kasa seçenekleri olarak, açık plastik kasa, açık metal kasa ve kapalı kasa seçeneklerinde tercih yapabilirsiniz.

Kontrol mekanizması seçeneklerinde de çeşitlerimiz bulunur. Motorlu sistemlerimiz tercihe göre hazırlanmakla birlikte, ayrıca, plastik zincir, metal zincir ve zincirsiz yaylı seçeneklerde model hazırlamaktayız. Etek oyma ve subaşı isteyen müşterilerimize bu şekilde detaylandırma yapmaktayız. Mekâna göre, örneğin salonlarda kullanacak müşterilerimize ise boncuklu detaylı olan blackout karartma perde modellerini hazırlamaktayız. Çocuk odaları için zincirli modellerde çocuk kilidi sistemimiz mevcuttur. Ev salonlarında, ofislerde, yemek odalarında, çalışma odalarında, misafir odalarında, yönetici odalarında, otel odalarında ve lobi kısımlarında, arka fon kumaşı olarak da rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir.

Firmamız Perdeci Dekor olarak, sağlıklı kumaşlarla tasarladığımız, kullanışlı, dayanıklı ve aynı zamanda estetik anlamda göz okşayan modelleri tasarlamaktan ve müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Randevu talebinize hemen dönüş yapıyoruz ve esnek çalışma saatlerimizle sizleri adresinizde ziyaret ediyoruz. İster evinizde, ister çalışma alanlarınızda sizlerleyiz. Markalarımız ülkemizin en önemli markaları ve tamamen doğa dostu olan malzemelerdir. Model kartelalarımızla sizleri ziyaret ediyoruz, zengin model ve kalıp seçeneklerimize her zaman güvenebilirsiniz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..