"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

BLACKOUT STOR PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

blackout stor perde

blackout stor perde
 
blackout stor perde

blackout stor perde
 

BLACKOUT STOR PERDE

Bulundukları ortama güneş ışığı girmesini istemeyen ve buna uygun perde seçenekleri arayan kişiler için en doğru seçimlerin başında blackout stor perde modelleri gelmektedir. Özel olarak üretilen bu ürünler de kullanılan kumaşlar sıkı yapıları ile güneş ışığını tamamen engelleyerek ortam içinde istenen seviye de aydınlık elde edilmesini sağlamaktadır. İstenen her ortama kolayca uygulanabilen bu ürünler de perde rengi konusunda birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Burada önemli olan kumaşların dokuma sıkılığı ve tekniğidir. Genellikle polyester kumaşları tercih eden üreticiler özellikle koyu renkler hakkında talepler almaktadırlar. Bugüne kadar ürettiği ürünleri ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayan ve sektörün en güvenilir isimlerinden biri olan perdeci dekor olarak biz de bu tarz ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kullanıcılar blackout stor perde modellerini ister otomatik ister manuel olarak kontrol edecekleri sistemler ile satın alabilirler. Özellikle konfora düşkün olan kişiler genellikle otomatik olan stor mekanizmalarını tercih etmektedirler. Bu sayede sadece bir kumanda aracılığı ile kontrol edilebilen perdeler yukarı aşağı veya sağa sola hareket ederek ortama giren tüm güneş ışığını tamamen engelleyebilmektedirler. Ev veya iş yeri gibi ortamlar da çok rahat bir şekilde kullanılabilen bu perdeler de kumaşın ve mekanizmaların uzun ömürlü olmaları çok önemlidir. Bu sayede kullanıcılar uzun zaman boyunca istedikleri konforu elde edebilmektedirler.

En Kaliteli Perde Modelleri İçin Doğru Seçim

Yatak odaları veya çocuk odaları gibi çok aydınlık olması istenmeyen ortamlar da çok sık kullanılan blackout stor perdelerin de birçok farklı renk ve desen kullanılabilmektedir. Özellikle diğer perde kumaşlarına nazaran çok daha sık bir yapıya sahip olması sebebi ile güneş ışığını tam olarak engelleyebilmesi bu perdelerin diğer perde modellerinden en büyük farkıdır. Bu ürünlerin istenen ortama uygulanmasından önce mutlaka doğru ölçüler alınmalı ve aynı zamanda ortamın ihtiyaçları net bir şekilde belirlenmelidir. Aksi takdirde ürünlerden istenen sonuç alınmayacaktır. Bu sebeple bizler Perdeci Dekor olarak tüm müşterilerimiz bu konuda hassas olmalarını ve mutlaka işin uzmanlarından yardım almalarını öneriyoruz.

Firmamız müşterileri için bu ürünleri hazırlarken öncelikle istenen alanda bir keşif çalışması yaparak en ideal ölçüleri belirlemekte ve daha sonra müşterilerimiz ile yapılan görüşmeler de gerekli diğer detayları da alarak üretime başlamaktadır. Kullanılan malzeme veya ebatlara bağlı olarak değişiklik gösterebilen fiyatlarımız hakkında bilgi almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Sahip olduğu deneyim ile uzun zamandan bu yana sektör içinde varlığını sürdüren firmamız özellikle blackout stor perde modelleri hakkında da her zaman için güvenilen bir iş ortağı olarak görülmektedir. Herkesin beklentilerinin farklı olduğunu bilen ve aynı zamanda özellikle yaşam alanlarının da mutlaka istenen şekilde dekore edilmesini sağlamaya çalışan firmamız ile siz de istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..