"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

CAM BALKON PERDESİ ÖRNEKLERİMİZDEN

cam balkon perdesi

cam balkon perdesi
 
cam balkon perdesi
 
cam balkon perdesi
 

CAM BALKON PERDESİ

Evlerimizin süsü olan balkonlarımızı, hem dört mevsim kullanabilmek, hem de dairelerimize ya da evlerimize ek bir alan yaratmak için kapatmaktayız. Camdan cama balkon uygulamaları ile mükemmel dekorasyon alanları kazanmaktayız. Cam balkon deyince akla ilk delen dekor detaylarından biri, aynı zamanda mahremiyet sunan cam balkon perdesi modelleridir. Hem balkon alanlarında, hem de kış bahçesi olarak tasarladığınız camdan cama alanlarınızda üretimlerimizi kullanabilirsiniz. Firmamız Perdeci Dekor olarak, en mükemmel modellerimiz, özenli tasarımlarımız, çevre dostu ve anti bakteriyel kumaşlarımız en uygun fiyatlara sizlerle. Balkonlarınıza her çıktığınızda içinizi açacak perde modellerimize kavuşmak için hemen web sitemizden ya da çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Randevu saatimizde kataloglarımızla sizinleyiz.

Cam balkon perdesi kategorimizde de zengin model seçeneklerimiz sizlerle. Gerek yaz günlerinde güneş ışınlarından korunmak, gerekse kış aylarında ışınları camlarınıza çekmek için uygun modelleri seçmeniz firmamızla son derece kolay. Öncelikle, kumaşlarımız solmayan, renk atmayan özellikleri ile sizlerle. Yıpranmaz ve yırtılmaz, garantili ürünlerdir. Polyester kumaş ve diğer kumaş seçeneklerimizi kartelalarımız üzerinden inceleyebilirsiniz. Gerek dışarından, gerekse evinizi ya da çalışma alanlarınızın içinde estetik bir görüntü sağlayacaksınız. Leke tutmayan ve tutması halinde de temizlenmesi çok kolay, nemli bir bezle kolayca silebileceğiniz perdelerinizi uzun yıllar zevkle kullanacaksınız. Aleve dayanan ve nemli havalarda özellikle yağmura dayanan özellikleri ile perde modellerimiz sizinle.

Koyu renkli dekorasyonunuz varsa, ya da güneşle temas etmek istemiyorsanız, balkonunuz yatak odanıza bağlıysa karartmalı, blackout perdelerimizi tercih edebilirsiniz. Siyah ve renklerin koyu tonlarında hazırlanan bu modeller tam bir ortam sağlamaktadır. Pratik kullanım isteyenler ya da geçici olarak perde uygulamak isteyen müşterilerimiz, yapışkanlı perde modellerini de seçebilirler. Cam balkon perdesi olarak, plise perde modelleri de çok kullanışlıdır ve şıklık yaratmaktadır. Plise kumaşlar estetik durur, ayrıca katlanması kolay olduğundan, ucunda bulunan ip kısmı ile kolayca açıp kapatabilir ya da çeşitli mesafelerde aralayabilirsiniz. Estetik ve ekonomik zebra perde modellerini cam balkonlarınızda kullanabilirsiniz. Markamızın mükemmel zebra perde çalışmalarını çok beğeneceksiniz. Beyaz ve birçok farklı tonda, ayrıca dekorasyonunuza uygun desende seçenekler sizleri bekliyor.

Zebra perdelerin hem koyu, hem tül detaylı çizgili modellerinizi cam balkonlarınızda ve kış bahçelerinde rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Doğal detayları sevenler, alanı bahçe içinde olanlar için ideal seçeneklerden biri bambu dokulu olan tül stor perdelerdir. Bambu dokusu tamamen sağlıklı ve hafif olarak mekanlarınıza ayrı bir hava katar. Bebek odalarının balkonlarında da mutlaka tercih edeceklerinizden biri olmalıdır. Mutfak tarzı bağlantısı olan balkonlarda, uçlarında özellikle hanım müşterilerimizin çok sevdiği, uçlarında dantel detayları olan perde modelleri de ideal olmaktadır. Beyaz ve açık renklerde, ayrıca talep edenler için gri ve diğer koyu renklerde model seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tercih yapmak tamamen size kalmış.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..