"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

DESENLİ ZEBRA PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

desenli zebra perde

desenli zebra perde
 
desenli zebra perde

desenli zebra perde
 

DESENLİ ZEBRA PERDE

Desenli perde akımı son yıllarda hayli moda oldu. Önceden çocuk odaları ya da mutfak gibi alanlarda daha çok tercih edilen bu perdeler, artık evlerin her odası için kullanılıyor. Hatta yalnızca evlerde değil, işyerlerinde de desenli perdelerin yeri büyük. Perdeci Dekor firması olarak, perde sektöründeki modayı an be an takip ediyor ve müşterilerimize daima en iyisini vermeyi hedefliyoruz. Özellikle de desenli zebra perde ürünlerimiz son yılların en önemli ev dekorasyon ürünlerinde biri haline geldi. Çünkü bizler her çeşit deseni zebra perdelere basabiliyor, onları tek tek işleyebiliyoruz. Çizgili perde olarak da bilinen zebra perdelerimiz için çokça tülden ve işlemelerden de yardım alıyoruz.

Tasarımcılarımız sizlere hem kaliteli, hem de farklı ve estetik ürünler vermek için çalışıyor. Desenli Zebra perdelerimiz, başka hiçbir yerde bulamayacağınız renk ve desenler içeriyor. İster doğa manzarası isteyin, ister mistik bir görüntü ya da dantel işlemeler, sizler için daima en güzelini hazırlıyoruz. Dilerseniz geometrik şekilli ya da düz çizgili perdelerimiz de bulunuyor. Zebra Perde dendiğinde aklınızda canlanan tek tip, beyaz, çizgi perdeleri unutun. Artık zebra perdeler çok daha şık, çok daha renkli ve modern. Ayrıca etnik desen zebra perde üretimi yapan nadir firmalardan da biriyiz.

Desenli Zebra perde modellerinin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi mutfaklarınızdır. Çünkü mutfaklardaki renkli akım perdeleri de etkilemeye başladı. Pembe, kırmızı, yeşil, mor, lila, sarı, turuncu ve daha pek çok rengi desenli zebra perdeler ile mutfaklarında getiriyoruz. Hatta simli, dantel işlemeli, katlı, ahşap görünümlü desenli zebra perdeler de özel üretimimiz şeklinde sizlere sunuluyor. Mutfaklarınız için kahve ya da çay fincanı, manzara resmî, baskılı zebra perdeler çok uygun rakamlara sizlerle. Bunlar desenli zebra perdeler için en klasikleşmiş modellerimiz. Bunların dışında çok daha marjinal renk ve desenlerde zebra perdelerimiz bulunuyor. Dekoratif gül ya da çiçek resimleri, çocuk odaları için çizgi film karakterli ya da masal kahramanlı desenli zebra perdelerimiz beğenilerinize sunuldu.

Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzeme içeriyor. Desenli ya da desensiz zebra perdelerimiz toz tutmayan yapıda hazırlanıyor. Özellikle de kumaş perdeler gibi tozu saklayıp solunum yolu enfeksiyonlarına neden olmuyor. Bunun yanı sıra çok kolay temizlenebilen bu perdelerimiz, kısa sürede eski görünümüne kavuşuyor. Bu perdeleri pencerenizden indirmeden kolayca temizleyebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ıslak bir bezdir. Perdeci Dekor firmamız sizlere her zaman en iyisini sunmayı misyon edindi. Vizyonumuz ise çok daha iyisini araştırıp bulmak ve sizlerle buluşturmak. Eğer sizler de desenli zebra perde arayışındaysanız ve istediğiniz modeli bir türlü bulamadıysanız hemen sitemize girin. Çünkü sitemizde onlarca renk ve modelde, kaliteli, desenli zebra perdeler bulunuyor.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..