"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

DÜZ ZEBRA PERDE ÖRNEKLERİMİZİDEN

düz zebra perde

düz zebra perde
 
düz zebra perde
 
düz zebra perde
 

DÜZ ZEBRA PERDE

Zebra perdeler önceleri işyerlerinde sıkça kullanılan ürünlerdi. Ancak artık güncel ev modasında zebra perdelerin yeri oldukça büyük. Özellikle hanımların da iş hayatında önemli bir yere sahip olması, evde kullanılan ürünlerin daha pratik ve temizlenmesinin daha kolay olmasını gerektiriyor. Klasik kumaş perdeler ve tüller, makinada yıkandıktan sonra kolalanıp ütülenmeden kullanılamıyor. Oysa zebra perde modellerinde durum çok farklı. Bu perdeleri yalnızca silmek, temizlenmesi için yetiyor da artıyor. Perdeci Dekor firmamız düz zebra perde üretiminde öncüdür. Özellikle de desen ve renkten hoşlanmayanların, daha soft ayrıntıları sevenlerin tercihi olan bu perdeler ev ve ofisleriniz için, uzman bir ekip tarafından hazırlanıyor.

Düz Zebra perdeler, hemen her ev dekorasyonuna uyum sağlayabilen ürünlerdir. Kumaş ve fon perdeleri genellikle ev mobilyalarına uyum sağlaması için detaylı seçmek gerekir. Bu da belli bir vakit ve nakit kaybına yol açar. Ancak üretimini yaptığımız düz zebra perde modellerini dilediğiniz mobilya ile kombin yapabilirsiniz. İsterseniz kırmızı bir oda takımı ile, isterseniz deri koltuklarınız ile kombin yapın, dekorasyonunuz harika olacaktır. Üstelik bizler diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi zebra perde imalarımızda da en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Çok uzun süre zevkle kullanabileceğiniz bu ürünlerimizi, uygun rakamlara satışta çıkarıyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız rakamları sitemizde görebilirsiniz.

Düz Zebra perdelerimiz bağlı bulundukları mekanizma sayesinde, gerektiğinde tül perde ya da güneşlik olarak kullanılabilmektedir. Gündüz güneş ışığı ve sıcaklığı, gece de yapay ışıklandırma sisteminin rahatsız edici aydınlığını emen bu ürünlerimiz, gölge gibi bir sorunu da ortadan kaldırır. Tek bir hareket ile çizgiler arası boşluğu artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler banka, laboratuvar, klinik gibi işyerlerinde de son derece kullanışlıdır. Bizler istediğiniz ölçüde ve ebatta düz zebra perde üretimi yapmaktayız. Üstelik yalnızca düz de değil, desenli ve renkli zebra perde üretimimiz bulunmaktadır. Hatta çocuk odaları ve mutfaklar için çok daha keyifli, renkli ve eğlenceli modellerimiz bulunmaktadır.

Eğer perde temizliği ve ütüsünden sıkıldıysanız, hem modern, hem de şık evler istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü düz zebra perdeler her yere uyum sağlayabilen, kullanışlı ve şık ürünlerdir. Üstelik üretimini yapmış olduğumuz bu perdeler küçük ya da büyük pencereleriniz için de özel ebatlarda hazırlanıyor. Islak bir bez ile tertemiz olan düz zebra perdelerimiz sizlere ekstra bir iş yükü oluşturmuyor. Artık perdeler için servet ödemeniz gerek yok. Hemen sitemize girin ve firmamızın uygun fiyat politikası ile tanışın. Taksitli satış alternatifimiz ile kolay ödeme yöntemlerini kullanın. Hem kaliteli, hem de uygun fiyata evinizi ya da işyerinizi daha şık bir hale getirin. Profesyonel ekibimiz sizlere daha iyi ürünler verebilmek adına her geçen gün biraz daha fazla çalışıyor ve yenilikleri takip ediyor.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..