"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

JALUZİ PERDE

jaluzi perde

jaluzi perde

jaluzi perde

jaluzi perde

JALUZİ PERDE

Jaluzi perdeler sahip oldukları özeli mekanizmalar ile alıştığız perdelerin aksine kumanda veya bir ip ile açılmaktadırlar. İsteğe bağlı olarak yana veya yukarıya doğru açılabilen modelleri kullanılabilir. Kumandalı modeller de ise kullanıcılar yerlerinden hiç kalkmadan ve perdeye hiç dokunmadan açılıp kapanmalarını sağlayabilirler. Her biri aynı kalınlıktan olan parçalardan meydana gelen perde bölümü çevirme mekanizması ile verilecek harekete göre oldukları yerde açılıp kapanarak ortamın aydınlanmasını sağlamaktadır. Hem iş yerleri hem de evler için çok kullanışlı olan bu modeller de kimi zaman plastik malzemeler kullanılabilirken kimi zaman ise uzun ömürlü ahşap alternatifleri de kullanılabilmektedir.

Birçok açıdan kullanıcılara kolaylık sağlayan bu tarz perdeler de özellikle temizlik konusunda hiçbir zorluk çekilmemektedir. Korniş yerine özel tutaçlar ile kullanılacakları alana monte edilen jaluzi perdeler istendiği zaman kolay bir şekilde yerlerinden çıkarılıp temizlenebilir ve kısa zaman içinde kuruyarak yerine yeniden takılabilir. Farklı renk ve farklı tarzlar da hazırlanabilmeleri sebebi ile insanların yaşam veya kullanım alanlarını istedikleri gibi tasarlayabilmelerini sağlayabilen bu ürünler hakkında birçok farlı fiyat ile karşılaşmak mümkündür. Burada önemli olan ürünlerin yapılışların da kullanılan malzemeler, işçilik ve aynı zamanda ebatlarıdır. Bu tarz ürünlerin üretimi konusunda her zaman için insanların güvenerek hizmet aldıkları firmamız titiz çalışmaları ile müşterilerinin istek ve beklentilerini tam olarak karşılayan perdeleri kısa zaman içinde kendilerine teslim edebilmektedir.

Jaluzi Perde Üretimin de Büyük Deneyim

Sahip oldukları yaşam alanların kendi zevklerine göre dekore edip kısa zaman içinde istedikleri havayı yaratmak isteyen kişiler birden çok avantajı aynı anda sunabilen jaluzi perde modellerine karşı her zaman ciddi bir ilgi göstermektedirler. Bu tarz ürünler özellikle iş yerlerin de çok büyük kulanım kolaylığı sunmaktadır. İşlevsel yapıları ile perdeyi yukarıya doğru açmadan sadece ara parçaların yönlerini değiştirerek ortamın aydınlatılmasını da sağlayabilen bu ürünler de malzeme, renk, ebat veya desen gibi konular da birçok alternatif bulunabilmektedir. İstedikleri özellikleri taşıyan jaluzi perdeler temin etmek isteyen kişiler diledikleri zaman firmamız ile iletişime geçerek deneyimli çalışanlarımızdan gerekli tüm bilgileri alabilirler.

Mekanizmaları hem kumandalı hem de manuel kullanıma göre hazırlanabilen bu ürünlerin uzun zaman sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için kullanıcıların dikkatli olmaları gerekmektedir. Özellikle manuel mekanizmalı jaluzi perde modelleri kullanan kişiler kesinlikle zorlama veya çekme gibi hareketlerden uzak durmalıdırlar. Hassas bir yapıya sahip olan mekanizmalar bu tarz hareketlerden kolay bir şekilde etkilenebildikleri gibi aynı zamanda çok basit bir şekilde hasar alabilmektedirler. Uzun zaman rahat bir perde kullanımı sunabilen bu modelleri işinin ehli olan isimlerden temin etmek isteyen kişiler mutlaka Perdeci Dekor kalitesinden faydalanmalı ve bizlere ulaşmadan kesinlikle seçimlerini yapmamalıdırlar. Sahip olduğu deneyim ile sizler içinde her zaman güvenilir bir iş ortağı olacak olan firmamız ile dilediğiniz her türlü perde modeline kısa zaman içinde sahip olabilirsiniz.


..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..