"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

KARARTMA ZEBRA PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

karartma zebra perde
 
karartma zebra perde
 
karartma zebra perde
 
karartma zebra perde
 

KARARTMA ZEBRA PERDE

Zebra perdelerin kullanımları giderek artmaktadır. Birçok açıdan kullanımlarının avantajlı olması, tül perdelerin yerine zebra modellerinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Firmamız Perdeci Dekor olarak, zengin zebra perde modellerimizle tüketicilerimizin hizmetindeyiz. Zebra perdeler özel, dayanıklı, kolay leke tutmayan ve rengi solmayan kumaşlar ile hazırlanmaktadır. Karartma zebra perde modellerimizde ise, özel koyu renkli blackout denilen bir kumaş türüyle imalat yapılmaktadır. Siyah renkli perdelerin içeriden ışığın yansımasını ve mekanın dışarından görünmesini önlediği gibi, güneş ışınlarının da içeriye girmesini önlemesi söz konusu olmaktadır. Özellikle yatak odalarında bu perdelerin kullanılması son derece uygundur ve avantajlıdır. Tekrar güneşlik kullanılmasına gerek kalmadan, kalın bir perdenin kullanımı sağlanmış olur.

Karartma zebra perdelerin ince ve kalın olarak çizgili şekilde tasarlanmalarında ise, bir perde ile hem tül perde işlevi, hem de güneşlik yani kalın perde işlevleri gerçekleşmiş olmaktadır. Siyah renklerle hazırlanan perde modeli, aynı zamanda mekanlarda çarpıcı bir etki uyandırmaktadır. Yatak odaları gibi ışığın girmesi istenilmeyen mekanlarda, ayrıca gün içinde yoğun ve rahatsız edici şekilde, direk güneş ışınlarına maruz kalan mekanlarda, pencere ölçüleri alınırken bir miktar duvar kısımlarında fazlalık bırakarak ölçü almak yerinde olacaktır. Yaklaşık olarak duvar kısımlarında, yirmi santim kadar fazla ölçü alınması uygundur. Özellikle yatak odası ve çocuk odalarında kullanışlı bir modeldir. Perdeci dekor olarak, ürünlerimizde antibakteriyel ile çevre dostu özellikleri olan kumaşları kullanmaktayız. Bu sayede, bebekleriniz ve çocuklarınız, kıymetli yavrularınızın odalarında da güvenle kullanabilirsiniz.

Karartma zebra modellerinde, siyah ağırlıklı renk olarak kullanılmaktadır. Ayrıca on civarında renk seçeneğimizde sizlerleyiz. Beyaz, gri, siyah, antrasit, füme, lacivert, mavi, somon, koyu kahve, sütlü kahve, kırık beyaz, ekru gibi renk tonlarında ışık geçirmeyen renk seçeneklerinde sizlere modellerimizi hazırlayabiliriz. Perde mekanizmasının seçilmesi noktasında da tüketicilerimize önerilerimizi de sunarak siparişlerini almaktayız. Açık plastik kasa, açık metal kasa, kapalı kasa olarak perde siparişlerinizi verebilirsiniz. Kontrol sistemleri seçenekleri olarak ise, plastik zincir, metal zincir, zincirsiz yaylı seçenekler, somfy motor ile mosel motor olarak siparişlerinizi vermeniz mümkündür. Sol ya da sağ zincir kontrol yönünü belirleyebilirsiniz. Montaj şekillerine karar verebilir, korniş, tavan ya da duvara montaj mekanlara göre tercih edebilirsiniz.

Boncuk detayı isteyen müşterilerimize bu şekilde aksesuar eklemeler yapmaktayız. Etek oymaları ve subaşı detaylarında ise, sade modeller ile klasik, meltem modeli, dalga ya da yakamoz modellerinde kesimlerle detaylandırmak mümkündür. Firmamız Perdeci Dekor olarak, sizleri yeni nesil perde alışverişi ile tanıştırıyoruz. Web sitemiz ya da çağrı merkezimizden randevu almak üzere iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tamamen ücretsiz şekilde, araçlarımız ve deneyimli personelimizle sizlerleyiz. Uzman gözünden en iyi önerileri alarak en doğru modelleri seçeceksiniz. Doğru modelleri uzun yıllar zevkle kullanacağınızdan şüpheniz olmasın.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..