"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

METAL JALUZİ PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

metal jaluzi perde
 
metal jaluzi perde
 
metal jaluzi perde
 
metal jaluzi perde
 

METAL JALUZİ PERDE

Özellikle iş yerlerin de karşımıza çıkan ve diğer perde modellerine göre birçok önemli avantajı olan metal jaluzi perde modelleri uzun ömürlü yapıları ile bilinmektedirler. İsteyen kişiler bu ürünleri evlerinde de kullanabilirler. Buna engel bir durum yoktur ancak bu seçeneği değerlendiren kişilerin sayıları çok azdır. Diğer perdeler gibi geniş alanlar kaplamadıkları gibi sadece camın önünü kapatmak için kullanılırlar. Her ne kadar jaluzi perdeler metal ve ahşap olarak ikiye ayrılsalar bile yine de metal jaluzi perdeler çok daha fazla ilgi çekmektedir. Bunun sebebi ise uzun ömürlü olmaları, temizliklerinin kolay olması ve aynı zamanda iş yerleri gibi ortamlara çok daha resmi bir hava katabilmeleridir.

Firmamız uzun zamandan bu yana içinde olduğu bu sektör de özellikle metal jaluzi perde temin etmek isteyen kişilerden sık sık talepler almakta ve kendilerine istedikleri özellikleri taşıyan ürünleri hızlı bir şekilde temin etmektedir. En uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri bizlerden temin edeceklerini bilen müşterilerimiz sürekli olarak firmamız ile iletişime geçerek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler almaktadırlar. Perdeci Dekor garantisi ile temin ettikleri ürünlerini istedikleri her türlü alanda rahat bir şekilde kullanma olanağı yakalayan müşterilerimiz aynı zamanda bizleri tercih ettiklerin de her zaman bütçelerine en uygun fiyatlar ile karşılaşmaktadırlar.

Rahat ve Konforlu Jaluzi Perdeler

Montajı dikkatli yapılması gereken bu perdelerin kullanımları son derece pratiktir. Özellikle perde açma mekanizmalarının hem manuel hem de otomatik olarak tasarlanabilmesi ortama ciddi bir konfor katmaktadır. Otomatik mekanizmalar da kullanıcılar perdeye hiç temas etmeden sadece kumanda aracılığı ile perdelerini ister yukarı aşağı ister sağa sola doğru açabilmektedirler. Aynı zamanda perdeyi tamamen açmak yerine sadece ara parçaların açılması sağlanarak ortama kısıtlı bir şekilde güneş girmesi de sağlanabilir. Manuel mekanizmaları metal jaluzi perde modellerin ise kullanıcılar çevirme kolu ile ara parçaların yönlerini değiştirebilirken aynı zamanda perde ipi ile perdenin yuları aşağı veya sağdan sola hareketini yapmasını sağlayabilirler. Her iki model de insanların hem evlerin de hem de iş yerlerin de sık sık yer verdikleri modellerdir.

Herkesin bütçesine uygun seçeneklerin yer aldığı firmamız ürettiği tüm metal jaluzi perde modelleri hakkında müşterilerine gerekli garantileri vermektedir. Bu da insanların firmamız ile gönül rahatlığı içinde çalışmalarını sağlarken aynı zamanda müşteri sayımızı da sürekli olarak arttırmaktadır. Genellikle resmi bir ortam oluşturmak ve aynı zamanda dekor konusunda ev yerine daha çok iş yeri havası yaratılması istenen ortamlar da tercih edilen bu ürünler de montaj çok sağlam bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde ip çekimi sırasında üst tabaka yerinden çıkabilir ve bu da beklenmeyen sorunlara neden olabilir. Siz de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek istediğiniz model metal jaluzi perdeleri cazip fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..