"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

RUSTİK PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

rustik perde
 
rustik perde
 
rustik perde
 
rustik perde
 

RUSTİK PERDELER

Markamız Perdeci Dekor olarak, 1994 yılından bu yana titiz ve özenli çalışmalarımızla sizlerleyiz. Zevkle tasarladığımız modellerimizden biri rustik perde üretimlerimizdir. Oldukça romantik bir etkisi olan rustik perdelerin birçok modeli, en kaliteli detaylarla sizlere sunuyoruz. Country havası veren modelleri uygun bir dekorasyon ile gayet etkili şekilde kullanabilirsiniz. Ahşap detaylı kışlık evler ve özellikle yazlık evlerde mükemmel yakışmaktadır. Özellikle tek perde uygulaması tercih etmekteyseniz, bu modeller tam da uygun bir seçim olacaktır. Elbette birden fazla korniş sistemi üzerine sipariş de verebilirsiniz. Rustik perdeler, geçmişin anlamlı etkilerini taşıyan, hoş bir detay ile dekorasyona anlam veren modellerdir. Çeşitli renk seçeneklerinde kornişler kullanılabilir.

Rustik perde modelleri, özellikle klasik dekorasyon benimsenen evlerde, mükemmel durur. Bu şekilde dekorasyon seven müşterilerimize önermekteyiz. Rustik renkleri kahverengi tonlarında hazırlanmaktadır. Ancak, renk seçimlerinde genel anlamda dekorasyon rengi ile mobilyaların rengi önem taşır. Farklı tonlarda, özellikle beyaz ağırlıklı ise renk seçenekleri değişebilir. Meşe, ceviz rengi tonları, fındık, lake ve kiraz tonlarında renk seçeneklerimiz de bulunur. Bir diğer tercih de metal rustik borular noktasında olabilir. Müşterilerimizin bu şekilde tercihleri ve zevkleri olursa firmamız elbette değerlendirecektir. Pirinç ve krom malzemelerinden boruları hazırlayabiliriz. Parlak ve mat sarı tonları, eskitme çalışmaları da siparişlerinize göre şekillendirilecektir. Bu noktada firmamızın sunduğu en önemli avantajlar, uzmanlarımızın size sunacağı önerilerdir. Tamamen uyumlu bir şekilde perdelerinizin hazırlanması için önerilerimizi alacaksınız.

Rustik borunun materyaline ve rengine karar verdikten sonra, yine uzmanlarımızın desteğini alarak, rustik perde seçimlerine adım atacaksınız. Tül perdeler, gölgelik formunda kalın kumaşlar, fon olarak kullanmak için buna özel, renkli ya da dikkat çeken estetik kumaşlar tercih edilmelidir. Keten kumaşları tercih edebilirsiniz. Gerek kışlık evlerinizde, gerekse yazlık mekanlarda çok yakışmaktadır. Tül perde için ise düz ya da renkli veya desenleri seçenekleri tercih etmeniz mümkündür. Elemanlarımız çok geniş kataloglar, kartelalar ile adresinize gelecekler. Seçimlerinizi yaparken de size yardımcı olacaklar. Modellerinizi belirledikten sonra, aksesuar seçimleri aşamasına geçebilirsiniz. Rustik kapatma detayı olan topuzlar çok farklı model aralıklarından belirlenebilir. Ahşap topuzlar, ip detayları, metal topuzlar seçilebilir.

Rustik kısımların kullanılmasında, tek raylı klasik rustik perdeler, çift raylı rustik perdeler, tekli beyaz klasik rustikler dahil birçok seçenek sizlere geniş bir zaman aralığında sunulacaktır. Rustik perdelerinize klasik kumaş perdeleri ya da stor ve zebra perdeleri monte edebiliriz. Web sitemizden ya da telefonlarımız üzerinden zaman geçirmeden firmamızla irtibata geçin. Mağaza mağaza gezerek zaman kaybetmeden, gereksiz yere birsürü masraf yapmadan size uzman yardımını, son derece ekonomik rakamlara sunmaktayız. Referanslarımıza ve hizmet seçeneklerimize göz atmanızı isteriz. Şehrimizin tüm semtlerinde sizlerleyiz. Garantili, ürünlerimiz sizlere faturalı olarak hazırlanır ve söz verilen tarihte perdeleriniz elinizde olur.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..