"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

SIK SORULAN SORULAR ve CEVAPLARIMIZ


TÜL PERDE

Tül Perde Nedir?
Dikey, kruvaze, degrade tül perde gibi çeşitleri vardır. Perde rayları veya boruları üzerine farklı pililerde uygulanabilirler.

Tül Perdelerin Güneşte Solma İhtimali Var mıdır?
En iyi tül perdeler bile güneşin karşısında zamanla yenik düşer, solmaya başlar ve rengini kaybeder. Bunu önlemek için stor perde veya zebra perde gibi perdeler kullanabilirsiniz.

Tül Perdelerin Kaç Derecede Yıkanması İstenir?
Tül perdelerin zarar görmesini önlemek için, perdelerin 30 derecede suda yıkanması tavsiye edilir. Ya da kuru temizleme vasıtasıyla temizlenmesi önerilir.

Tül Perdelerin Ütülenmesinde Bir Sakınca Var mı?
Tül perdeniz ütülenebilir bir perde ise çok sıcak olmamakla birlikte ütülenebilir. Ayrıca perde ile ütü arasında bir kumaş koyarak da ütüleyebilirsiniz.

Tülleriniz Kaliteli midir?
Tamamı ile kaliteli markalarla çalışmış olduğumuzdan gayet kullanışlı ve kaliteli tüllerdir. Markalarımız genel itibarıyla Taç, Brillant, Vinaldi gibi markalardır.

Tüllerin Garantileri var mıdır?
Bizden alacağınız bütün tüllerimizin 2 yıl garantisi mevcuttur. Yıkama ve diğer tüm kurallara uyduğunuz sürece başka problemler çıktığı taktirde ürün değişimi veya iade işlemi yapılır.

STOR PERDE

Stor Perde Nedir?
Stor perde, sert görünümlü ve bir mekanizma aracılığıyla aşağı indirirken kapanıp yıkarı kaldırıken açılan bir perde çeşididir. Kullanımı çok iyidir ve büyük kolaylık sağlar.

Stor Perde Nasıl Temizlenir?
Stor perde, içerisinde bulundurduğu apre sayesinde kolay kolay toz tutmaz ve kirlenmez. Haftada 1 kez nemli bir bez yardımı ile stor perdeler temizlenebilir.

Stor Perde Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
Stor perdelerin kullanımı ve tamiri en kolay perde türüdür. Kullanırken zincir zorlanmamalı ve yıkamak için sökme yaparken dikkatli olmalısınız.

Stor Perde Kullanım Alanları Nerelerdir?
Stor perdeleri salon, çocuk odası, yatak odası ve evin diğer alanlarında olduğu gibi iş yerlerinizde, bürolarınızda da kullanabilirsiniz.

Stor Perde Kumaş Boyutları Standart mıdır?
Stor perdelerin kumaş boyu standart değildir kumaşınızın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Kumaşın eni 200 cm ile 240 cm ya da 300 cm arasında değişebilmektedir.

Gelen Stor Perdeyi beğenmedim, İade Yapabilir miyim?
Ürünlerimizde stok tutulmaz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirttiğiniz özelliklerde üretilmektedir. Üretim hatası olmayan, kullanıcı hatası bulunan ürünlerde iade yapılmamaktadır.

RUSTİK PERDE

Rustik Perde Nedir?
Rustik perdeye özel bir kumaşa gerek yoktur. Her türlü kumaşla uygulanıp, rahatlıkla evlerinizde kullaabileceğiniz şekilde tasarlanan bir perdedir.

Rustik perdenin temizliği nasıl yapılır?
Rustik perde uygulamasında herhangi bir perde kumaşı sınırlaması olmaz. Diğer perdelerle kıyaslama yapıldığında daha çabuk çıkarılıp, yıkanabilir.

Rustik Perde yaptırmak istiyorum ancak pencerelerimizin üzerinde kartonpiyer var ne yapabilirim?
Kartonpiyer veya benzeri bir perdelik olan pencerelerde ahşap veya metal borulu rustik perde uygulatacaksanız perdelik üzerine perdelik yaptırılmış gibi görünecektir.

Aldığım rustik perdenin sıkıntılı olması münkün müdür?
Kurulumu tamamlanan ürünler, dikkatli bir kalite kontrol testinden geçirilir. Bu testi geçemeyen perdelerin müşterinin kullanımına sunulmaz.

Teslim süresi nasıl belirlenir?
İşin ortaya çıkmasından sonra, detaylar gözönüne alınarak teklifte bu süre belirtilir. İşin çıkışının ne kadar sürdüğü, işin çıkması için ne kadar uğraşıldığı belirleyici özelliklerdendir.

Rustik perdeler nasıl yıkanmalı?
Kumaşınızın türüne göre değişiklik göstermektedir. Genel itibarıyla 30 derecede hassas programda yıkanmalıdır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

ZEBRA PERDE

Zebra perde nedir?
Zebra perde de stor perdede olduğu gibi polyester ipliklerden üretilen kumaşlar kullanılmaktadır. Zebra perde kumaşları file zeminler üzerinde dokuma ve boşluklardan oluşur.

Zebra perde ile stor perde arasındaki fark nedir?
Üretimleri aynıdır fakat stor güneşlik için kullanılır. Zebra perdeler ise hem tül hem güneşlik olarak kullanılır.

Zebra perde çeşitleri nelerdir?
Zebra perdenin oldukça fazla alternatif çeşidi mevcuttur: Basıkılı zebra, düz zebra, desenli zebra, karartma zebra gibi alanlara ayrılır.

Zebra Perde çıkarmadan nasıl temizlenir?
Yanınızda halı şampuanı, leke çıkarıcı, beyaz sabun rendesi ve sıcak su bulundurmanız gerekmektedir. Bu malzemelerle temizlerseniz ürüne zarar vermemiş olursunuz.

Teslimat hizmeti sunuyor musunuz?
Elbette. İşinize başladığımız andan teslimat anına ve teslimat anından itibaren kargo ve kurulum hizmetini sunmaktayız.

Teslimat ücretleri var mı?
İşin tutarına, uğraşmasına ve sayısıma göre değişkenlik göstermekle birlikte, genel itibarıyla teslimatlarımız ücretsizdir.

FON PERDE

Fon perde nedir?
Pencerelerde kullanılan tül, katlamalı gibi perdelerin sağı taraf ve sol tarafına gelecek şekilde hazırlanan dekorasyon amaçlı kullanılan kumaş perdelerdir.

Fon perde neden kullanılır?
Fon perde modelleri, genellikle dekoratif olarak kullanılan perde çeşididir. Fon perde modelini uygulayacağınız ortamın büyük ve ferah olması gerekir.

Fon perde yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?
Fon perde yaptırırken nasıl perde yaptıracağınız önemlidir. Bunun için ise pencere yapısı, mobilya modelleri, aksesuarlar, halılar ve aydınlatmalar en önemli etkenlerdir.

Fon perdelerin temizliği nasıl yapılır?
Fon perdenin olduğu yerde sigara içiliyorsa ortalama iki aylık rutinlerde yıkamak fon perdenin temiz kalmasını sağlayacaktır. Ancak fon perdeler fazla kirlenen bir perde türü değildir.

Satılan fon perdeler orjinal midir?
Belirli markalara ait olan ürünler kesinlikle %100 orjinaldir. firmamız bu markaların bayiliğinin hepsinin toplandığı tek markadır.

Aldığım bir kumaşı istediğim fon perde modeline diktirebilir miyim?
Elbette. Firmamız aldığınız kumaşları belirlenen istediğiniz modele göre dikilebilmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan bu fon perdelerde model bakımından sorun yaşamazsınız.

 

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..