"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

SCREEN STOR PERDE ÖRNEKLERİMİZDEN

screen stor perde

screen stor perde
 
screen stor perde
 
screen stor perde
 

SCREEN STOR PERDE

Yarı saydam bir kumaştan yapılan ve özellikle güneç ışığının kısıtlı olarak girmesi istenen alanlar da kullanılan screen stor perde modellerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Hastaneler, toplantı salonları, avm’ler, sınıflar veya buna benzer alanlar da bu tarz perdeler çok işlevsel olarak kabul edilmektedir. Genellikle Fransa’da üretilen özel bir kumaş kullanıldığı için doğal olarak fiyatları diğer perde modellerine göre biraz daha fazla olabilir. Ancak yine de kalitesi ve ortama kattığı konfor göz önüne alındığı zaman bu ürünlere karşı neden bu kadar yoğun bir ilgi olduğu hemen anlaşılmaktadır. Firmamız da müşterilerinden bu ürünler hakkında sık sık talepler almaktadır.

Perdeci Dekor kalitesi ile bu tarz perdeleri temin etmek isteyen kişiler her istediklerin de bizimle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri deneyimli çalışanlarımızdan alabilirler. Deneyimli çalışanlarımız screen stor perdeler hakkında talepleri olan müşterilerimizin kullanım alanların da gerekli ölçümleri yaparak kendilerine gerekli tüm bilgileri vermektedirler. Hem kumandası hem de manuel olarak kontrol edilebilen bu ürünlerin bakımları da oldukça kolaydır. Güneşin zararlı ışınlarını izole ederek ortama girmelerini engellene sık yapılı kumaşı sayesinde aydınlık seviyesinin de istenen düzeyde kalmasını sağlamaktadır. Bu perdenin bir diğer faydası da ortamda yer alan bitki veya eşyaların güneş ışığının zararlarından korunmasını sağlaması ve ömürlerinin uzamasına yardımcı olabilmesidir.

Perde Temini İçin En Doğru Tercih

Son derece modern ortamların hazırlanmasını sağlayan bu ürünler de her ortama kolayca uygulanabilir. Her ne kadar genellikle iş yerleri veya toplu kullanım alanların da karşımıza açıksa bile isteyen kişiler bu perdeleri evlerinde de kullanabilirler. Güneş ışınlarının kırması ile ortam ısısının kontrol altına alınmasında da önemli bir rol oynayan screen stor perdeler hakkında mutlaka güvenilir ve deneyimli üreticilerin ürünleri tercih edilmelidir. Bu konuda her zaman için müşterilerin gözlerin de güvenilir bir seçenek olan firmamız sahip olduğu deneyim ile tüm talepleri kısa zaman içinde karşılamakta ve müşterilerine en uygun fiyatlar ile yüksek kalite de ürünler temin etmektedir.

Kullanıldıkları alanlar da yaşam kalitesinin artmasını ve her zaman istenen oranda aydınlık bir mekân elde edilmesini sağlayan bu ürünler de farklı kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar istedikleri saydamlığı yakalayarak tam da kafalarında ki ortamı hazırlama olanağı bulabilmektedirler. Çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlamaları, uygun fiyatları, kullanım kolaylıkları, içeriden dışarıyı görme olanağı sağlaması ve aynı zamanda son derece şık bir havaya sahip olması sebebi ile artık yeni yapılar da screen stor perdelere çok daha fazla rastlanmaktadır. Perdeci Dekor olarak biz de sahip olduğumuz deneyim ile bu tarz ürünler temin etmek isteyen tüm müşterilerimize gerekli olanakları sağlıyor ve kendilerine en uygun ücretler ile en kaliteli perdeleri temin etme olanağı sağlıyoruz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..