"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

TÜL PERDE

tül perde

tül perde

tül perde

tül perde

TÜL PERDE perdecimiz.com tül perde herşeyi kedi fabrikamızda üretiyuruz

Geçmişten günümüze, tül perdelerin ev modası ve dekorasyonundaki önemi büyük. Evde kullanılan perde fon, kumaş ya da stor olabilir. Ancak tül perde olmadan tamamlandığı söylenemez. Hem görsel anlamda oldukça şık duran, hem de güneş ışığı ve rahatsız edici sıcaklığı emen bu perdelerin aslında işlevi büyük. Örneğin tül perdeler sayesinde gölgeler belli olmaz ve gündüz aydınlığında içerisi görünmez. Kalın perdeleri tamamlayıcısı olarak kullandığımız bu perdelerin pek çok renk ve modeli de bulunmaktadır. Bizler Perdeci Dekor firması olarak, farklı desen ve modellerde tül perdeler üretiyoruz. Üstelik üretimini yaptığımız tül perde modelleri, her tarz ve beğeniye de hitap ediyor.

Tül perde modellerimiz arasında bebek ve çocuk odası için olanlar, düz ve nakışlı olanlar, desenli ve renkli olanlar bulunuyor. Genellikle çocuk ve bebek  odası için çalıştığımız tül perde modelleri, cinderella, kalp, hayvan, çizgi dizi kahramanı desenleri ile hazırlanıyor. Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek bu perde modelleri, oluşturacağınız konsepte de birebir uyum sağlıyor. Üstelik bu perdeleri yalnızca beyaz değil, pudra, mavi, kırmızı, sarı gibi farklı renklerde de hazırlıyoruz. Kaliteli kumaşlardan hazırladığımız bu perdeler toz tutmuyor ve çabuk temizleniyor. Bu sayede çocuklarımızda solunum yolu sıkıntısı yaşanmıyor. Sizler de çocuklarınız için kaliteli ve şık tül perdeler arıyorsanız hemen listemize göz atın.

Tül perde modelleri artık daha renkli ve daha eğlenceli. Üstelik yere kadar uzanan bu perde modelleri evlerinize çok daha tarz bir hava getiriyor. Fransız modellerden, desenli ve düz tül perdelere kadar onlarca farklı modelimizi, çok uygun rakamlara satın alabilirsiniz. Hatta hem çocuk odaları, hem de yatak odalarına özel yüzde yüz organik, keten dokuma tül perdelerimiz de sizleri bekliyor. Dilerseniz salon ve diğer odalarınız için de özel örme modellerimizden tercih edebilirsiniz. Dikine ya da enine çizgili tül perdelerimiz, puantiyeli tül perdelerimiz ya da spor tarz tül perdelerimiz evlerinize renk katmayı bekliyor. Üstelik her zaman en uygun fiyat politikasını benimsiyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Son zamanların modası tül perdelerde, genellikle daha sade modeller göze çarpıyor. Bu modellerin tamamı düz, etek ucu dantel ya da işlemeli olabiliyor. Özel örme dokulu bu perdelerimizi dilerseniz işyerleriniz ve ofisleriniz için de tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca baskılı tül perde modellerimiz de yine hem ev, hem de işyeri kullanımına uygun olarak tasarlanıyor. Düşük ısıda kolayca yıkayabileceğiniz bu perdelerimiz tozu ve kiri tutmuyor, zamanla sararma yapmıyor. İster kuru temizleme, ister makinada ya da elde yıkama yöntemleri ile kolayca temizleyebileceğiniz bu perdelerimiz yüksek kalite kumaşlardan elde edildiği için yıllarca kullanıma uygun. Sizler de tüm perde ihtiyacınızı uygun rakamlara karşılamak istiyorsanız hemen Perdeci Dekor firmamızın sitesini gezin.


..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..