"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

ZEBRA PERDE

 

zebra perde

zebra perde

zebra perde

ZEBRA PERDELERperdecimiz.com

Zamanla insanlar daha pratik ve kullanışlı ürünlere yönelmeye başladı. Perdelerde de geçerli olan bu durum, teknoloji ile birleşip, çok daha şık ve kullanışlı ürünler elde edilmesini sağladı. Örneğin stor ve zebra perdeler bu ürünlerden en önemlileri. Özellikle de zebra perde modelleri, hem oldukça şık ve estetik bir görünüm sağlıyor, hem de çok kolay temizleniyor. Klasik perdeleri yıkayıp, kolalayıp, ütülemek gerekirken, bu perdeleri ıslak bir bez ile silmek yeterli oluyor. Üstelik perdelerin ev ya da ofislerin en önemli tamamlayıcı öğeleri olduğu düşünüldüğünde bu detay oldukça önem arz ediyor.

Artık ev dekorasyonunda daha kullanışlı ve kolay temizlenebilen ürünler ön plana çıkmaya başladı. Özellikle de her pencerede kullanılan perdeler için daha şık, bunun yanında daha işlevsel ürünler tercih edilir oldu. Bizler Perdeci Dekor firması olarak oldukça uzun bir süredir bu sektörde hizmet vermekteyiz. Güncel gelişme ve trendleri yakından takip edip, sizler için en faydalı ve estetik perdeleri sunuyoruz. Son yılların en trend perde modellerinden olan zebra perde anlamında oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahibiz. Hem renk, hem doku, hem de kullanılan malzeme anlamında kaliteden ödün vermiyoruz. Hem işyerleriniz, hem de evleriniz için son derece kullanışlı perdeleri uygun rakamlara satın almak isterseniz doğru adrestesiniz.

Zebra perde modellerinin en büyük avantajı, bir tek ürün ile farklı modeller elde edebilmesidir. Çünkü bu perdeler de tıpkı stor perdeler gibi bir mekanizma ile çalışmaktadır. Tek bir hareket ile çizgili zebra perdeyi tül perdeye ya da güneşliğe çevirmek mümkündür. Ayrıca zebra perde dendiğinde akla yalnızca beyaz rengin gelmesi de tarih oluyor. Çünkü zebra perdeler için kullanmakta olduğumuz onlarca renk tonu bulunuyor. Bizler Perdeci Dekor firması olarak, mutfaklarınızdan çocuk odalarına kadar her odanıza özel zebra perde üretiyoruz. Salonlarınız, işyerleriniz ya da yatak odalarınız için daha soft renkler kullanırken, çocuk odalarınız ya da mutfaklarınız için daha eğlenceli ve canlı renkler kullanıyoruz.

Firmamız son derece uygun rakamlara en kalite ve üstün nitelikli perdeleri beğeninize sunuyor. Özellikle de zebra perde ürünlerimiz tek bir ıslak bez ile temizlenebiliyor. Zaman kaybettirmeyen bu perdeler daha modern bir ev modasına oldukça uygun parçalar. Ayrıca işyerlerinde de çok sık tercih edilen bu ürünler firmamız garantisi ile ayağınıza geliyor. Dilediğiniz ölçülerde zebra perde üretimi yapıyoruz. Ayrıca çocuk odaları için renkli figür ve kahramanlardan oluşan seçeneklerimiz de bulunuyor. Şerit perde olarak da bilinen bu perdeler rahatsız edici güneş ışığını ve sıcaklığı emer. Kumaş perdeler gibi gölge sorunu da yaratmaz. Sizler de evlerinizde birden fazla perde kullanmaktan sıkıldıysanız ve temizleme işlemleri sizi yoruyor ise hemen sizler için hazırladığımız zebra perde modellerine göz atın.


..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..