"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

güngören perdeci

Yeni nesil Güngören perdeci ile tanıştığınızda, bir daha kesinlikle klasik mağazalarda perde hizmeti almayacaksınız. perdecidekor.com adresimizden bilgi alabilir, firmamızla ve hizmetlerimizle siz de tanışabilirsiniz. İstanbul un her semtine, ilçesine ekiplerimiz servis yapmaktadır. Gerek evlerinizde yani yaşam alanlarınızda, gerekse çalışma alanlarınızda mutlaka perdeye ihtiyacınız olacaktır. Yazlık ve kışlık evlerde, dekorasyon ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre perde modellerini seçmeniz gerekir. Aynı şekilde, ofislerde, hastane, klinik, fabrika odaları gibi birçok çalışma alanında da pencerelerin perdelenmesi son derece önemlidir. Bu nedenle, perdeler yaşam alanlarında en kaçınılmaz unsurlardan biridir. Ayrıca bir dekorasyon detayı olarak, iç dekorasyona anlam katan, oldukça özenle seçilmesi gereken unsurlardır. Güngören Perdeci olarak bunun bilincindeyiz, tüketicilerimize en kaliteli markaları ve modelleri en ekonomik rakamlarla sunmaktayız.

Güngören Perdeci firmamız, yeni nesil perdecilik alışverişini sizlere sunuyor. Klasik mağaza mazağa dolaşmaktan çok uzakta, birçok ek masraftan kurtularak, bu masrafları yapmak zorunda kalmadan, kaliteli markaların yeni koleksiyonlarından çıkan özenli modellerini de seçme şansını elde edeceksiniz. Perdeci Dekor adresimize çağrı hatlarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz. 7 24 sistemimiz açık ve müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamızı arayın ve adres bilgilerinizi verin. Bundan sonra hemen personelimiz bilginizi alacak ve yerinizde sizi ziyaret edecektir. İstediğiniz renk ve model ile ihtiyaç alanlarınız deneyimli personelimiz tarafından saptanacak, buna göre marka ile model seçenekleri sunulacak.

Güngören Perdeci olarak en kaliteli markalarla çalışmaktayız. Araçlarımız en yakın destinasyona göre sekilendiğinden, en kısa sürede ve kesinlikle söz verdiğimiz tarihte sizinleyiz. Ayrıca siparişlerin de kesinlikle belirttiğimiz sürede size ulaşmasını sağlamaktayız. Siparişlerin alınmasından sonra, net tarihler bellidir, fiyat değişmez. Sonradan olumsuz sürprizlerle müşterilerimizi de mağdur etmeyiz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..