"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

kağıthane perdeci

İstanbul Kağıthane ve yakın çevresinde bulunan ev ve iş yeri sahipleri, perde alışverişi ihtiyaçlarınızda Kağıthane perdeci olarak 7/24 iletişim özelliklerimizle ve özenli hizmetlerimizle sizinleyiz. Sizi mağazaları gezmekten, ek birçok masraf kalemi ödemekten kurtarıyoruz. Gerçekten çok ekonomik rakamlara perde alışverişi yapmanızı sağlıyoruz. Ürün çeşitlerimiz zengin ve ilginizi çekecek. Ürünlerimiz ev ürünleri ve ofis ürünleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Buna göre,

Ev ürünleri kategorilerimizde, stor perde, zebra perde modelleri, motorlu stor perde, motorlu perde sistemleri, tül çeşitleri ve perdelik kumaşlar, blackout perde, blackout stor perde, rustik perde, jaluzi perde, screen stor perde, cam balkonlar için perde modelleri, dijital baskılı perde modelleri, dikey tül perde modelleri zengin seçenekleri ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kağıthane perdeci olarak, ofis perdelerimiz ise, motorlu stor perde, motorlu stor perde sistemleri, sahne perdesi, jaluzi perde modelleri, dijital baskılı perde, projeksiyon perdesi, zebra perde, stor perde, screen stor perde, blackout perde, blackout stor perde modelleri ile dikey tül perde modellerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kağıthane perdeci firmamız sizlere yeni nesil bir alışverişin kapılarını aralamaktadır. Online alışveriş sistemleri ile artık modellerinizi alabileceksiniz ancak bilinen online alışverişten farklı bir hizmet sunmaktayız. Çağrı numaralarımızdan ve Perdeci Dekor internet adresinden hemen randevu almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İletişim sistemlerimiz 24 saat açık ve geç saatlerde ulaşsanız bile firmamız kesinlikle size geri dönüş yapacaklar. Tamamen ücretsiz şekilde servisimiz, deneyimli ekibimiz ve kendi araçlarımızla adresinize gelecektir. En kısa sürede adresinize ve söz verdiğimiz gün ile saatte gelmekteyiz. Keşif işlemlerimiz yapılır ve elbette beklentileriniz de dikkate alınır, bu arada size en uyacak modeller ve kumaşlar önerilir. Birbirinden kaliteli markaların kataloglarından seçimlerinizi yaparsınız. Ölçüler alınır ve firmamızda söz verilen tarihten modeller adresinizde montaj yapılır.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..