"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

sarıyer perdeci

Sarıyer ve çevresinde bulunan iş yeri sahipleri, bu alanda yaşayan, yaşam alanları olan değerli müşterilerimiz perdelerinizin mükemmel olmasını istiyorsanız, hemen Sarıyer Perdeci ile iletişime geçiniz. Değerli müşterilerimiz, web sitemizden bilgi almanız ve randevu talebinde bulunmanız gerçekten çok kolay. Perdeci Dekor sitesinden online internet adresimize ulaşabilirsiniz. Bundan sonra, randevu formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ad soyad, e mail adresi, telefon, talep ettiğiniz randevu tarihi, ilgilendiğiniz perde türü dahil seçerek randevu al kısmından başvurunuzu gönderebilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparız ve belirlediğimiz tarihte ekiplerimiz ücretsiz olarak sizi ziyaret eder.

Sarıyer Perdeci olarak, çağrı merkezimiz üzerinden de sizlerle iletişime geçiyoruz. İki ana hattımız ile arayarak randevularınızı alabilirsiniz. Ev ile işyeri için perde modellerimiz marka ve model anlamında gerçekten çok zengin. Stor perde, zebra perde, rustik ile motorlu perdeler, screen stor perde, cam balkon perdeleri, jaluzi, projeksiyon perdesi, tül ile perdelik kumaşlar, dijital baskılı perdeler dahil olmak üzere, gerek klasik, gerekse yeni nesil modelleri seçeneklerimizde bulabilirsiniz.

Sarıyer Perdeci firmamız sizlere yeni nesil tasarım ve alışverişin hizmetini sunmaktadır. Ekibimiz uzun yıllardır perdecilik işlerinde, gerek üretim, gerekse montaj alanlarında deneyimli isimlerdir. Güler yüzlü, özenli, işini seven personelimizden memnun kalacaksınız. Randevu talebinizi oluşturduktan sona, tarih netleşir ve mutlaka ekiplerimiz adresinizde olur. Perde takılacak alan konusunda fikirlerini de sizlere verirler ve uzman gözünden görüş alma şansınız ile en doğru seçeneği tercih edersiniz. Son derece kaliteli markaların modellerini, en son kataloglar üzerinden sizlere sunmaktayız. Ölçü alma da personelimiz tarafından yapılır, bu şekilde eksik alınması söz konusu olmaz. Kısa sürede, hızlı şekilde siparişler imal edilir. Size kalan beklemek ve perdelerinizin takılmasını izlemek olacaktır.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..