"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

sultangazi perdeci

Sultangazi perdeci olarak, mükemmel perde modellerimiz ve uygun fiyatlarımızla sizlerleyiz. Perdeci Dekor adresinden sitemize ulaşın ve yeni nesil perdeciliği siz de keşfedin. Sitemiz üzerinden randevu talep formunu doldurun ve ekiplerimizin adresinize gelmesini sağlayın. Ayrıca, çağrı numaralarımızı arayarak randevu talebinizi bırakabilirsiniz. Sultangazi perdeci olarak, gerek ev, gerekse işyerleri perdeleriniz konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Tüm Sultangazi ve çevresinde değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yeni nesil en modern perde tasarımları ile vazgeçilmeyen klasik perde modellerini kataloglarımızda bulacaksınız. Evler için, stor perde, zebra perde, motorlu stor perde, motorlu perde sistemleri, tül ve perdelik kumaş türleri, blackout perdeler, blackout stor perdeler, rustik ile jaluzi perde modelleri, screen stor perdeler, cam balkon perde modelleri, dijital baskılı perde modelleri ile dikey tül perde modelleri arasında uzman görüşlerimizi alarak seçim yapabilirsiniz.

İşyerleri için, motorlu stor perde, motorlu perde sistemleri, sahne perdeleri, jaluzi perde, dijital baskı perde modelleri, projeksiyon perdeleri, zebra perde, stor perde, screen stor perde, blackout perde modelleri, dikey tül perdeler işyerlerinizde kullanmanız üzere firmamızdan seçilebilir.

Sultangazi perdeci olarak, ülkemizin en kaliteli markaları ile çalışmaktayız. Ülkemizin en iyi markalarına inanılmaz ekonomik rakamlarla ulaşabilirsiniz. Kaliteye uygun rakamlarla ulaşırken, üstelik personelimizin uzman görüşlerini alacak, en doğru modeli ve kumaşı seçeceksiniz. Mağazalarda dolaşmak ve boşuna zaman geçirmek zorunda değilsiniz. Uzmanlarımızın görüşleri ile adeta nokta atışı yapabileceksiniz. Kalite ve garanti sistemimiz de sizi memnun edecek. Tüm satışlarımız garantili ve resmi faturalıdır. Vergi levhası olan tamamen yasal bir firmayız. Sultangazi perdeci olarak, müşterilerimizi gereksiz masraflardan kurtarmaktayız ve en net rakamı sunmaktayız. Sizi bekliyoruz ve hizmete hazırız.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..