"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

başakşehir perdeci

İstanbul ve özellikle Başakşehir ilçesi ve çevresinde ikamet eden kişiler gerek evlerinizin gerekse çalışma alanlarınızın perde ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda bizlere hizmetler sunmaktayız. Klasik perde alışverişlerinde hem yüklü masraflar hem de sayısız hatalar olmaktadır. Başakşehir perdeci olarak yeni nesil alışveriş düzenlemelerimizle sizlere en mükemmelini sunmaktayız. Klasik perde alışverişlerinde kişilerin mağaza mağaza dolaşmaları söz konusu olmakta. Ayrıca, satış elemanları çoğu zaman müşterileri memnun etmek adına perdenin takılacağı alanı da görmeden, onların seçtikleri modelleri vermektedir. Elbette yüksek fiyatları olanlar da satış personeli tarafından memnun şekilde sunulmaktadır. Pencerelerin ya da balkonların ölçülerini bile çoğu zaman kişiler kendileri almaktadır. Oysa her balkon, kapı ya da pencerelerin büyüklüğü, camların ve pencerelerin renkleri ve modelleri, ışığı alma açıları birbirinden farklıdır. Perde modellerinin ve kesimlerinin, renklerinin seçimlerine uzmanların alanı görmeleri çok önemlidir.

Başakşehir Perdeci olarak, bu sıkıntıları yılların deneyimi ile gördük ve müşterilerimizi yeni nesil bir satış ile tanıştırdık. Sistemimiz çok kolay ve özellikle şehir yaşamında zamanı kısıtlı olan müşterilerimiz için idealdir. Perdeci Dekor adresimizden firmamız hakkında bilgi alabilir, çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Web sitemizin iletişim info@perdecidekor.com üzerinden mesaj atabilirsiniz ve randevu kısmından hemen firmamızdan randevu alabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezlerimizin, iletişim numaralarından randevularınızı alabilirsiniz. Ekibimiz kendi araçlarımızla adresinize gelecekler. Çalışma hayatı yoğun olan müşterilerimiz için hafta sonları dahil, esnek mesai saatlerimizle sizlerleyiz.

Başakşehir Perdeci olarak, ekiplerimiz güler yüzlü, deneyimli ve her sorunuza yanıt vermeye hazırlar. Ev ürünleri ve ofis ürünleri olarak en klasik modellerden, yeni nesil modern tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazemizle sizlerleyiz. Öncelikle, hiç yorulmayacak alışverişte aman kaybetmeyeceksiniz. Çok önemli bir detay ise uzman gözünden en uygun model konusunda öneri alma şansınız olacak.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..