"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

büyükçekmece perdeci

Büyükçekmece perdeci hizmetleri veren Perdeci Dekor olarak, İstanbul’un tüm illerinde olduğu gibi, değerli Büyükçekmece halkının da hizmetindeyiz. Perdeleri salon, oturma odaları, yatak odaları, mutfak, balkonlar gibi evlerimizin hemen her alanında kullanmaktayız. Aynı şekilde, çalışma alanlarında, ofisler, muayenehaneler, fabrika odaları, dükkan ile mağazalar gibi birçok alanlarda da perdeleri kullanmaktayız. Perdeler iç dekorasyon detaylarında son derece önemlidir. Mekana uyumlu bir perde modeli olmaması mekanın dikkat çekici görünmesini kesinlikle sağlamaz. Oysa tam tersi olarak, mekanla uyumlu perde modelleri mükemmel bir estetik katar. Bunun yanında, güneş ışınlarının vurma etkisi ve açısına göre perdelerin model ile kumaşlarının seçilmesi gerekmektedir. Bu detayları size ancak bir uzman verebilir. Büyükçekmece perdeci olarak, adreslerinize uzmanlarımızla birlikte gelerek size önerilerimizi sunmaktayız.

Büyükçekmece ve çevresinde gerek iş yerleri, gerekse ev sahiplerine, değerli müşterilerimize perde hizmetleri sunmaktayız. Ekiplerimiz araçlarımızla ve diğer bilgi detaylarımızla adresinizde sizi ziyaret edecekler. Büyükçekmece perdeci firmamızla iletişime geçmek için web adresimizi hemen ziyaret edin. Sitemizde, randevu al bölümü bulunmaktadır ve sizden istenen bilgileri girerek kolayca firmamıza randevu talebinizi iletebilirsiniz. Bunun yerine, telefon hatlarımızdan da firmamızla iletişime geçmek mümkündür. Kısa sürede istediğiniz randevu tarihi verilecektir. Tamamen ücretsiz olarak sizi ziyaret edeceğiz.

Ev ya da iş yerlerinizde, perde takmak istediğiniz mekana ve genel dekorasyona göre, en uygun modeli seçmenizde yardımcı olacağız. Stor perde, zebra perde, rustik ile motorlu perdeler, screen stor perde, cam balkon perdeleri, jaluzi, projeksiyon perdesi, tül ile perdelik kumaşlar, dijital baskılı perdeler ve birçok klasik ile modern model seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Garantili, kullanım kolaylığı sunan modelleri aynı zamanda son derece ekonomik rakamlara alacaksınız. Bu durum uzun yıllar perdelerinizi memnuniyetle kullanmanızı sağlayacak.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..