"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

MOTORLU PERDE SİSTEMLERİ ÖRNEKLERİMİZDEN

motorlu perde sistemleri
 
motorlu perde sistemleri
 
motorlu perde sistemleri
 
motorlu perde sistemleri

MOTORLU PERDE SİSTEMLERİperdecimiz.com

Evinize yorgun geldiğinizde, perdeleri kapatmak bile size çok zor gelebilir. Bu durumda, markamızın garantili ve özel tasarımları olan motorlu perde sistemleri sizin için mükemmel olacaktır. İşyerinizde bir elinizde kalem, diğer elinizde telefon, perdenizi açmak ya da kapamakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda, markamızın motorlu perde sistemlerini tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız. Çünkü uzaktan kumanda ile perdenizi hemen açabilir, kapayabilirsiniz. TV izlerken birden güneş çok fazla ışınları ile sizi rahatsız etti, yerinizden kalkmaya gerek olmadan perdenizi aralayabilirsiniz. Çok değerli sağlık durumu fazla hareket etmeye elvermeyen hasta ya da yaşı ileri müşterilerimiz için de dayanıklı ve estetik motorlu perdelerimizi özenle ve kullanışlı olarak hazırlamaktayız.

Motorlu perde sistemleri uzaktan kumandalı stor perde ve uzaktan kumandalı jaluzi perde olarak hazırlanmaktadır. Sahne perdeleri sistemlerimizi de sanat merkezlerimiz için özenle hazırlamaktayız. Gerek manuel, gerekse motorlu sistemlerimizle müşteri memnuniyeti yarattık. Motorlu perde sistemleri, gerek evlerde, gerekse işyerlerinde mükemmel bir kullanım estetiği ve rahatlığı sunmaktadır. Motorlu sistemlerde, elektrik sistemi üzerinden, kumanda ile açma, kapama ve yaprakların aralanması, güneş ışınlarının açısına göre perdenin ayarlanması mümkün olmaktadır. Gün içinde, sabahın ilk saatlerinden başlayarak, kumanda ile perdenizi ışınlara göre mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz. Motorlu perdelerin en önemli özelliklerinden biri, güneş ışınlarından sağlıklı ve etkin olarak kullanılmasının sağlanmasıdır.

Çocuklu ve bebekli evlerde, motorlu perde sistemleri firmamız tarafından kesinlikle önerilmektedir. Yavrularınızın güneş ışınlarını etkin ve sağlıklı bir aydınlık ile almaları sağlanır. Annelerin zamanlarının olmadığı da malum ve zaman tasarrufu sağlayan ürünlerdir. İşyerlerinin yoğun trafiğinde de uzaktan kumanda ile ayarlama yapabileceğiniz perdelerini severek kullanacaksınız. Tek bir tuş hareketi ile istediğiniz gibi komut verebilirsiniz. Motorlu perde sistemleri uzaktan kumadan ile bir de akıllı telefonlar ile yönetilebilir. Birden fazla uzaktan kumandalı perdeyi uygulayabiliriz ve yine aynı cihazlarınızla rahatlıkla perdelerinizi kullanabilirsiniz. Tüm üretimlerimizde olduğu gibi, bu modellerimizde de çevre dostu ve kaliteli kumaşları kullanmaktayız. Renk atmaz, solmaz, yoğun güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Modellerin temizlenmesi de kolaydır. Kolay leke tutmayan kumaşlarla hazırlanır ve temizliği nemli bezle silinerek yapılabilir.

Perdeci Dekor olarak, 7 24 iletişim seçeneklerimizle sizlerleyiz. Sitemiz üzerinden randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca iletişim telefonumuzu arama yapabilirsiniz. 09.00 ile 19.00 saatleri arasında arayabilir, ayrıca size dönüş yapmamız için de 24 saat mesajınızı gönderebilirsiniz. Web sitemizde, hizmetlerimiz, künyemiz ve referanslarımızı bulacaksınız. 1994 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak kesintisiz, özenli hizmet vermekteyiz. Yeni nesil, mağaza gezmenize gerek kalmadan perde seçimlerinizi yaparak öncülük yapıyoruz ve size ekonomik rakamlarla perde alışverişi yapmanın avantajlarını sunuyoruz. Uzmanlarımız sizlere en uygun modelleri ve tasarımları önerecekler. Doğru ölçü alacak ve net şekilde modellerinizi size hazırlayacağız.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..