"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

PROJEKSİYON PERDESİ ÖRNEKLERİMİZDEN

projeksiyon perdesi
 
projeksiyon perdesi
 
projeksiyon perdesi
 
projeksiyon perdesi
 

PROJEKSİYON PERDESİ

İlk öğretim düzeyinden başlayarak okullar, üniversiteler, konferans salonları, kongre merkezleri, seminer salonları, tüm çalışma ofisleri, eğitim kursları, maç yayınları gibi izleme hizmeti sunan kafe ile restoran gibi mekanlar için vazgeçilmez bir çalışma elemanı projeksiyon perdesi ürünlerimizdir. Perdeci Dekor olarak birçok kurum ve firmanın perde ihtiyaçlarını karşılamış bulunmaktayız. Sizlere de tamamen ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerde projeksiyon perdelerinizi her zaman hazırlamaktan memnuniyet duyacağız. Görüntülerin birden çok kişiye sunulması için bir perdeye yansıtılması, aktarılması gerekmektedir. Mekanizmaların çeşitlerine göre, perdelerimizde, motorlu sistem perdeler, storlu projeksiyon perdeleri, tripod yani taşınabilir modeller, ya da sabit modelleri en uygun şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlamaktayız.

Projeksiyon perdesi üretimlerimiz yüzey özelliklerine göre de değişmektedir. Gümüş yüzey, cam yüzey, yüksek kontrast yüzey gibi detaylarla hazırlanmaktadır. Projeksiyon perdelerinin uzman eller tarafından hazırlanması demek, yansıtılacak görüntünün mükemmel şekilde aktarılması demektir. Yanlış hazırlanan ya da pütürlü olan bir yüzey bile görüntülerin kalitesini düşürmektedir. Modellerimiz yüksek optik değeri ile birçok mekanda ve şirket ile kurumda uzun süredir kullanılmaktadır. Yüksek optik değeri olan perdelerin gümüş perde, gri perde, cam yüzey perde ya da kontrast perdesi olarak firmamızdan sipariş verilmesi mümkündür. Telefon numaramız ya da web sitemiz üzerinden adresinizde sizi ziyaret etmemiz için randevu alabilirsiniz. Deneyimli personelimiz, mekanda ziyaretlerini yaparak en doğru projeksiyon perdesi seçimlerinizde size yardımcı olacaklar.

Montaj hizmetlerimiz de müşterilerimizden gelen talepler ile sunulur. İmalat ve montaj hizmetlerimizde profesyonel çalışmalarımızla sizlerleyiz. Personelimiz alanlarında deneyimli olan, işinde uzman isimlerdir. Siparişlerinizi kesinlikle söz verdiğimiz tarihlerde ve en hızlı şekilde hazırlamaktayız. Mekan, salonlar, çalışma alanları gibi merkezlerin büyüklüğü ve perdenin kullanım amacı, izleme yapılması amaçlanan kişi sayısı gibi birçok detay dikkate alınarak modellerimizi sizlere önermekteyiz. Motorlu projeksiyon perdeleri kumanda ile kullanım sağlayan modellerimizdir. Storlu projeksiyon perdeleri, tripod ayaklı perdeler, 3d gümüş projeksiyon perdeleri, ters projeksiyon perdeleri, açık hava şişme projeksiyon perdeleri, fixed frame sabit çerçeveli perdeler, fast fold perdeler gibi seçeneklerimizle sizlerleyiz.

Perdeci Dekor kaliteli perde firması olarak, garantili ve faturalı olarak ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Uzmanlarımız kar amacı en arka planda görürler ve sizlere uygulamalarınızda sizin için en uygun olacak, verim getirecek modelleri önermeye özen göstermekteler. Mağazaları gezme zorunluluğu olmadan, zamandan ve mali açıdan kar elde ederek, yani cebinizi da gereksiz yere yakmadan mükemmel modellerimizi alabileceksiniz. Adresinize ekiplerimiz ücretsiz gelecek ve en uygun ölçülerde sizin için siparişlerinizi alacak. Uzman ekibimizle sizden gelen istekleri sipariş aldıktan sonra, en hızlı sipariş tarihini vermekteyiz ve söz verdiğimiz tarihte, kargolama yapmaktayız. Faturalı satışlarımız emin ve güvenilir işlemlerdir. 7 24 kesintisiz olarak randevu başvurularınızı yapabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Her zaman perde modellerimizle uzun ömürlü olarak sizlerleyiz.

..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..