"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

"siz hayal edin biz gerçekleştirelim"

0212 528 98 93

STOR PERDE

stor perde
 
stor perde
 
stor perde
 
stor perde

perdecimiz.com stor perde üretiminde türkiyede lider marka aralarında  yer almaktadır

Bir boruya sarılı perde kumaşının, sarmal bir mekanizma ile açılıp kapanması şeklinde bir çalışma sistemine sahip perdelere stor perde denmektedir. Bu perdeler kolay temizlenebilme, kırışıklık gibi bir soruna sahip olmama, farklı dokuma sıklığı alternatifine sahip olma özellikleri sayesinde oldukça sık tercih edilmektedir. Ayrıca stor perdeler tül şeklinde olabileceği gibi, karartma ya da opak şeklinde, kalın olarak da hazırlanabilmektedir.

Stor perdeler kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ekipmanlara sahiptir. Örneğin elle kullanılan zincirli ya da yaylı stor perdeler daha çok evler için kullanılırken, motorlu, yani uzaktan kumandalı modeller muayene ve işyerleri için uygundur. Bu perdeler aparatlar yardımı ile hem duvara, hem pencereye, hem de kornişe monte edilebilmektedir. Perdeci Dekor firmamızın farkı ile en kaliteli ve benzersiz stor perdelere sahip olabilir, yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Tül stor perde modellerimiz istenilen tarz, kullanışlı tüllerden elde edilmektedir. Genellikle ev kullanımına uygun olan bu perdeler, kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Olası zor lekeler için kolayca silinebilir bir özellikte bulunurlar. Bizler başka hiçbir yerde bulamayacağınız renk ve desenler ile tül stor perde çalışıyoruz. Perdeci Dekor firmamız son zamanların en trend tül perde modellerini ayağınıza getiriyor. Üstelik çok ekonomik rakamlara.

Fon stor perdeler çok işyerleri için kullanılan bu perdeler alana düşen tüm ışığı keser. Böylelikle istenilen karanlık sağlanabilir. Muayenehaneler için çokça tercih edilen bu perdeler evlerde de kullanıma uygundur. Bizler son teknoloji ekipmanlarımız ile hem kaliteli, hem de son derece kullanışlı ve şık fon stor perdeler üretmekteyiz. Uzun yıllar kullanacağınız bu perdeler herhangi bir solma yapmaz ya da arızalanmaz.

Sıcak yaz aylarında kullanılan güneş kırıcı stor perdeler, ortama düşen güneş ışığının rahatsız edici aydınlığını ve sıcaklığını süzer. Böylelikle çok daha sağlıklı ve kullanışlı alanlar elde edilebilir. Kumaşının çıkarılıp yıkanma özelliği bulunduğu gibi, kendi kendini temizleyebilen bir iç dokusu da bulunur.

En çok kullanılan stor perdeler arasında, opak stor perde modelleri bulunmaktadır. Çok kolay temizlenebilen bu perdeler dilediğinizde ışığı süzebileceği gibi sıcaklığı da emme özelliğine sahiptir. Kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilecek bu perdeler, rahatsız edici aydınlatmaların ışığını da süzer. Perdeci Dekor firması stor perde anlamında onlarca farklı modele sahiptir. Özellikle opak stor perdelerin farklı renk ve modellerine ulaşmak için firmanın sitesine göz atabilirsiniz. Sizlere özel hazırladığımız u perdeleri salonlarınızda, yatak odalarınızda, çocuk odalarınızda ya da işyerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Stor perdeler son derece kullanışlı ürünlerdir. Özellikle de klasik perdeler gibi makina temizliğine ve ütüye ihtiyaç duymazlar. Islak biz bezle kolayca temizlenebilirler. Ayrıca çok rahat bir kullanımları vardır. Tabi ışığı emme yete ekleri klasik perdelere nazaran çok daha iyidir. Bunun yanı sıra anti bakteriyel yapıları sayesinde çok daha hijyenik bir kumaş tipine sahiptirler. Perdeci Dekor firmamız sizin için en kaliteli kumaşlardan , daha önce hiçbir yerde görmediğiniz trend stor perdeler üretmektedir. Sizler de evinize ve kendi sağlığınıza bir güzellik yapın ve hemen sitemizdeki bu kaliteli, sağlıklı, şık stor perdelerden edinin.


..:: Yorum Yaz! ::..
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: YORUMLAR ::..